• Movimento - Łódzkie Centrum Rehabilitacji

Movimento - Łódzkie Centrum Rehabilitacji

Razem możemy więcej

Movimento Łódzkie Centrum Rehabilitacji powstało w 2009 roku i od tego czasu nieprzerwanie świadczy specjalistyczną pomoc medyczną. Wyposażenie przychodni Movimento to nowoczesne urządzenia umożliwiające wykonywanie wielu zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii oraz hydroterapii w ramach umowy z Narodowym Funduszem zdrowia.

Łódzkie Centrum Rehabilitacji gwarantuje profesjonalne porady oraz leczenie z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii. W przychodni Movimento każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, dzięki czemu wykonywana rehabilitacja daje pozytywne rezultaty.

Łódzkie Centrum Rehabilitacji zapewnia profesjonalne porady oraz leczenie z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii. Każdy pacjent traktowany jest w sposób szczególny, dzięki czemu wykonywana rehabilitacja zostaje dostosowana do indywidualnego przypadku. Pozwala to na wydajniejszą pracę z pacjentem, gwarantując pozytywne rezultaty w trakcie leczenia. Natomiast pozytywne rezultaty rehabilitacji przekładają się na szybszy powrót do zdrowia i sprawności

Rzetelny personel i wspaniali lekarze specjaliści pomagają w powrocie do zdrowia i sprawności.