• Wznowienie świadczeń z zakresu fizjoterapii

Drodzy Pacjencji,
Miło nam poinformować, że od 4 maja wznawiamy świadczenia z zakresu fizjoterapii, jednak zgodnie z rozporządzeniem nie możemy wykonywać jeszcze masaży.
W związku z nadal panującym wirusem COVID-19, pacjenci będą przyjmowani na daną godzinę z zachowanym odstępem czasowym, jak również zachowane będą wszelkie zasady epidemiologiczne, tak aby chroniły pacjentów jak i pracowników przychodni. Jest to dla wszystkich ciężki czas, w którym musimy się odnaleźć i bardzo prosimy o wyrozumiałość.

Zaznaczamy również, że będą możliwe zmiany godzin rozpoczęcia zabiegów, tak aby zapewnić wszystkim pacjentom bezpieczeństwo.
Każda osoba na terenie placówki musi mieć zasłonięte usta i nos, przyjmujemy tylko zdrowych pacjentów i mamy prawo odmówić wykonania zabiegów, jeśli mamy ku temu przesłanki.
Przed rozpoczęciem rehabilitacji niezbędne będzie przeprowadzenie ankiety, dlatego prosimy o cierpliwość.
Wszystko co robimy, robimy dla Państwa mając na uwadze dobro Wasze i dobro waszych rodzin i najbliższych.
Zdajemy sobie sprawę, że przez ostatni czas, dolegliwości bólowe nie zniknęły i nie było dostępu do specjalistów, dlatego będziemy indywidualnie podchodzić do każdej cierpiącej osoby. Zapraszamy wszystkie przypadki pilne.
Zapraszamy również pacjentów, którym rehabilitacja nie odbyła się z powodu pandemii, na wyznaczenie nowego terminu.
Drodzy pacjenci, jeśli nadal obawiacie się wyjścia z domu, lub macie inne obawy zadzwońcie do nas! telefonicznie możemy zmienić termin rehabilitacji i załatwić cześć spraw.

📞 660417127